Виклики застосування «Базель ІІІ» для банкірів в умовах ризиків, що розвиваються
{gallery cols=1}/2014_de_lima{/gallery}24 вересня 2014 року у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за підтримки IE Business School для студентів спеціальності фінанси було проведено майстер-клас на тему: «Виклики застосування «Базель ІІІ» для банкірів в умовах ризиків, що розвиваються». Професор Рафаель Мартінс де Ліма, що має докторський ступінь у галузі економіки, MBA та досвід роботи у провідних міжнародних компаніях розповів про причини переходу на нову систему регулювання банківської системи та особливості «Базель ІІІ».
Протягом майстер-класу студенти мали змогу не тільки дізнатися про принципи діяльності світових банківських установ, однак і виявити проблеми, що є актуальними для фінансових ринків на сучасному етапі розвитку. Активне обговорення стосувалося можливих шляхів розвитку світової економіки за умов імплементації регулятивних норм «Базель ІІІ» та його переваг і недоліків для Української банківської системи.
Майстер-клас дав змогу студентам не тільки поглибити свої знання у сфері фінансів, але і обговорити з професіоналом своє бачення економічних процесів. Відтак зустріч пройшла продуктивно та цікаво.
Співпраця з університетом м. Берген, Норвегія
{gallery}/bergen_2014{/gallery}Третій рік поспіль кафедра фінансів, PhD програма з фінансів у рамках Міжнародного гранту «Вивчення економіки за допомогою методів системної динаміки» та Угоди про співробітництво з Бергенським університетом м. Бергена, Норвегія, за підтримки норвезького уряду та Європейського фонду Eurazia отримала можливість направити викладачів кафедри фінансів (професора кафедри Івахненкова С.В., доцентів кафедри Прімєрову О.К., Шпортюка В.Г.), магістрів кафедри фінансів (Хмарюк А., Єлістратову А., Грязнова В.), докторанта PhD програми з фінансів (Стельмашенко Я.) на стажування до Бергенського університету. Метою даного заходу є інтеграція нових освітніх та дослідницьких інструментів – системи динамічного моделювання в економіці для навчальної програми в НаУКМА та в Україні загалом, а також проведення спільних наукових досліджень.
На фото - святкування Дня Незалежності України у колі родині Девіда Віта(David Wheat).
Інвестиційні фонди: що про них варто знати, і як на цьому заробити?
18 вересня відбудеться відкрита лекція професора економіки George Washington University Олега Гаврилишина
18 вересня професор економіки George Washington University Олег Гаврилишин проведе відкриту лекцію для студентів та випускників НаУКМА на тему: «A Quarter century of transition in Central Europe: lessons for Ukraine»
Лекція відбудеться о 16:30 в Києво-Могилянській академії, корпус 4, ауд. 100.
Запрошуємо всіх охочих!
Практичні семінари „Планування та формування реалістичного та прозорого бюджету”
{gallery}/2014_budget_school{/gallery}Викладачі кафедри фінансів Тетяна Буй та Олена Прімєрова взяли участь у практичних семінарах на тему: «Планування та формування реалістичного та прозорого бюджету» у рамках проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами», що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).