Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:39) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Важливі події - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)
×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2016_NBU/Meleshchuk is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

В осінньому триместрі фінансисти 4 р.н. мають виняткову можливість прослухати дві гостьові лекції від чудового гостьового лектора доктора Міхали Копані (Dr. Mihaly Kopanyi), провідного в світі експерта з муніципальних фінансів. Доктор Копані має більше 27 років досвіду роботи у Світовому банку з сотнями міст 30-ти країн світу.

Автор багатьох книг та досліджень для Світового банку та Лондонської школи економіки (LSE). Є засновником та був першим деканом Департаменту Мікроекономіки Будапештського університету.

Перша лекція "Municipal Finance: Theory and Practice" відбудеться 12 жовтня. До зустрічі! ?

5 лютого кафедра фінансів НаУКМА провела Міжнародну науково-практичну конференцію «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ». Доповідачі та учасники конференції обговорили особливості функціонування сучасної фінансової системи, проблеми нестабільності та невизначеності, вплив інформаційних технологій та інноваційних підходів в економічній діяльності. Наукові конференції є чудовою можливістю обмінятись думками та поділитись новими знання, що в результаті сприяє формуванню системи сучасних знань і зростанню молодих науковців.

 

29 січня відбулась Щорічна міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Тенденції розвитку публічних та корпоративних секторів економіки України в умовах макроекономічної нестабільності». Учасники натхненно обговорювали актуальні проблеми фінансової системи, сучасні виклики та напрями розвитку економіки України, особливості роботи майбутніх фінансистів та перспективи застосування штучного інтелекту та сучасних технологій.

Кафедра фінансів має досвід тривалої та плідної співпраці з науковою та навчальною спільнотою Королівства Норвегія.

Таким чином, у 2016 році ми отримали трирічний грант від Фонду Євразія на проект "Anti-corruption and PhD mobility NHH-NaUKMA". Проект реалізується у співпраці з Норвезькою школою економіки (NHH) та громадською організацією Transparency International Ukraine.

Кафедра фінансів робить усе можливе, щоб студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» мали повноцінний доступ до знань та освіти світового рівня. Тому підтримує постійну співпрацю із зарубіжними провідними університетами та світовими компаніями. Зокрема протягом квітня-травня було проведено ряд гостьових лекцій та вебінарів. 22 травня відбувся вебінар професора Університету Квінленду (Автсралія) Роберта Фаффа

21 квітня 2017 року відбулася перша наукова конференція для студентів та молодих дослідників "Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку", організована Національним банком України та Київською школою економіки.

«Наукові записки НаУКМА. Економічні науки» - наукове фахове видання, що публікує статті в галузі економіки. Цей журнал є рецензованим журналом відкритого доступу. Статті до розгляду приймаються до 30 квітня 2017 року.

З цього року матеріали до збірника можуть бути подані у електронному вигляді через сайт: http://journals.ukma.edu.ua/spne

3 лютого кафедрою фінансів НаУКМА була проведена Міжнародна науково-практична конференція "Фінансова підтримка соціально-економічного розвитку України". В конференції взяли участь викладачі та аспіранти українських та закордонних університетів.

25 січня кафедра фінансів провела Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених "Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи". В процесі конференції було обговорено сучасні тенденції, перспективи та прогнози фінансово-економічного та суспільного розвитку у світі.

Для студентів це стало чудовою можливістю здобути досвід наукової діяльності, підготуватти свої виступи та презентації, відповідати на питання та коментарі інших учасників конференції. За результатами конференції будуть опубліковані збірки тез виступів учасників конференції.  

Чудовою ініціативою Національного банку України є проведення відкритих дослідницьких семінарів. 27 січня Керівник наукових досліджень центрально банку Швеції Sveriges Riksbank, доктор Тор Якобсон презентував своє дослідження на тему: "Curbing Shocks to Corporate Liquidity: The Role of Trade Credit". Нашим викладачам і студентам також пощастило бути присутніми на семінарі та долучитись до сучасних економічних дискусій та обговорень результатів наукових досліджень.

З 2016 року фаховий рецензований науковий журнал "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" факультету економічних наук НаУКМА виходить під окремим ISSN номером та має власну сторінку видання, на якій публікуються повні матеріали досліджень представлених у збірнику. У журналі "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" публікуються оригінальні статті, матеріали проблемного і дискусійного характеру, оригінальні теоретичні та емпіричні дослідження в галузі фінансів, економічної теорії, маркетингу, менеджменту, бізнесу.

24 листопада відбулась гостьова лекція представників Національний банк України для студентів факультету економічних наук.
Михайло Відякін, начальник Управління стратегії та реформування банківської системи НБУ, розповів студентам про основні реформи, що зараз відбуваються як в самому центральному банку, так і банківській системі України в цілому.

Викладач кафедри фінансів Тетяна Григорівна Буй отримала почесну відзнаку кращого викладача Факультету економічних наук та грант від інвестиційної компанії Dragon Capital.


Переможець визначається за допомогою анонімного анкетування серед студентів. Кафедра фінансів вітає пані Тетяну та пишається такими викладачами.

Кафедра фінансів факультету економічних наук, Лабораторія фінансово-економічних досліджень Національного університету „Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) запрошує Вас брати участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансова підтримка соціально-економічного розвитку України» 

Мета  конференції - обговорення та пошук рішень актуальних проблем соціально-економічних процесів в нових економічних реаліях.

Викладачі кафедри фінансів взяли участь у семінарі "Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики НБУ".
Проведення таких семінарів НБУ для викладачів ВНЗ України є хорошою практикою поширення сучасних знань та підходів, що сприяє кращому розумінню теоретичних та практичних засад монетарної політики та викладанню цієї дисципліни на вищому рівні. Дякуємо Національному банку України за можливість долучитись до таких заходів.

В рамках курсу «Застосування методів системної динаміки», викладач к.е.н. Фарина О.І., для студентів 4 р.н. бакалаврату було проведено інтерактивну гру під назвою "Beer Game", яка була створена групою професорів Масачусетського Технологічного Інституту на початку 1960-х для демонстрації основних принципів менеджменту в ланцюгу постачання товарів. 

Кафедра фінансів запрошує вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи», що відбудеться 25 січня 2017 року на Факультеті економічних наук. 

{gallery cols=1}/2016_NBU/Meleshchuk{/gallery} Викладачі та студенти кафедри фінансів взяли участь у відкритому дослідницькому семінарі Національного банку України , під час якого наш випускник, а зараз - аспірант Каліфорнійського університету, Берклі, Сергій Мелещук презентував результати дослідження "Інтенсивна складова міжнародної торгівлі: за межами Парето" ("The Intensive Margin in Trade: Moving Beyond Pareto").

Шановні першокурсники, колектив кафедри фінансів щиро вітає Вас із вступом на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування». Бажаємо Вам натхненно та з успіхом пройти усі роки навчання. Для того, щоб допомогти Вам у цьому, звертаємо Вашу увагу на деяку інформацію.

Доброю традицією стало проведення гостьових лекцій провідними фахівцями вітчизняних та іноземних установ та організацій. Так, в рамках співпраці кафеди фінансів з Національним банком України, відбулась лекція начальника відділу аналізу зовнішнього сектора Тараса Токарчука, який розповів студентам про особливості монетарної політики в Україні на сучасному етапі та обговорив з ними передумови та виклики для запровадження інфляційного таргетування. Такі зустрічі є дуже важливими для студентів, адже дають змогу суттєво покращити практичну підготовку, розширити свій професійний кругозір, а також знайти місце для подальшого працевлаштування чи стажування.